Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS604R1NBM08 - Senzor inductiv miniatural, D4 netezit, L39mm, inox, Sn1.5mm, conector M8
299,00 Lei
247,11 Lei
în stoc
SKU
XS604R1NBM08
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L39mm, stainless, Sn1.5mm, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS6 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm neted |
| Dimensiune | 38 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj detector integrat | Cvasiintegrat în plan |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Conector mascul M8, 3 pini |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversiune de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material frontal | PBT |
| Interval de detecție | > 0...2,5 mm |
| Diferență de deplasare | 1...20 % din Sr |
| LED stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 50 MILLISECOND |
| Marcare | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,006 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,888 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS604R1NBM08 |
| Unitate de măsura | Pce |





