Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS518B1DAL01C - Senzori inductivi de proximitate XS, senzor inductiv XS5 M18, L62mm, alamă, Sn5mm, 12...48 VDC, DIN 0.15 m
437,00 Lei
361,16 Lei
în stoc
SKU
XS518B1DAL01C
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS5 M18, L62mm, brass, Sn5mm, 12...48 VDC, DIN 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumirea senzorului | XS5 |
| Aplicație dispozitiv | Nu este cazul |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 56 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2-fir |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj flush detector | Montabil flush |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Conector mascul telecomandă DIN 43650A, 3 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | 1.5...100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529, IP69K în conformitate cu DIN 40050 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material frontal | PPS |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| Cursa diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 2 x 0.34 mm² |
| Curent rezidual | 0.5 mA stare deschisă |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 3000 Hz |
| Cădere de tensiune | <4 V (închis) |
| Întârziere first up | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.15 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.2 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Pachet 1 înălțime | 4.2 CENTIMETER |
| Pachet 1 lățime | 9.7 CENTIMETER |
| Pachet 1 lungime | 13.2 CENTIMETER |
| Pachet 1 greutate | 0.115 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 10 |
| Pachet 2 înălțime | 15 CENTIMETER |
| Pachet 2 lățime | 15 CENTIMETER |
| Pachet 2 lungime | 40 CENTIMETER |
| Pachet 2 greutate | 1.375 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 3 | 24 |
| Pachet 3 înălțime | 15 CENTIMETER |
| Pachet 3 lățime | 30 CENTIMETER |
| Pachet 3 lungime | 40 CENTIMETER |
| Pachet 3 greutate | 3.38 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS518B1DAL01C |
| Unitate de măsura | Pce |





