Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS506BLPAL2 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS5 Ø 6.5, L33mm, inox, Sn1.5 mm, 12...48 VDC, cablu 2 m
249,00 Lei
205,79 Lei
în stoc
SKU
XS506BLPAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS5 Ø 6.5, L33mm, stainless, Sn1.5 mm, 12...48 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Numele seriei | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS5 |
| Aplicație dispozitiv | Nu este cazul |
| Design senzor | Cilindric Ø 6,5 mm simplu |
| Dimensiune | 51 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj detector îngropat | Montabil îngropat |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC cu protecție la inversare polarității |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 200 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | > 0...2,5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,11 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere primă ridicare | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,1 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0,1 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4,1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,035 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,225 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9,4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 4,1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,035 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS506BLPAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





