Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzor inductiv miniaturizat Telemecanique Sensors, M5, L31mm, inox, Sn0.8mm, cablu 2m
285,00 Lei
235,54 Lei
în stoc
SKU
XS505R1PAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, M5, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric M5 |
| Dimensiune | 30.2 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montaj flush detector | Ușor flush montabil |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] Tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M5 x 0.5 |
| Material față | PBT |
| Rază de detectare | > 0...2.5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1.5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere sus inițial | 50 MILLISECOND |
| Marcare | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.037 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.438 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS505R1PAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





