Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS505R1NBM08 - Senzor inductiv miniaturizat, M5, L39mm, inox, Sn0.8mm, conector M8
339,00 Lei
280,17 Lei
în stoc
SKU
XS505R1NBM08
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, M5, L39mm, stainless, Sn0.8mm, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric M5 |
| Dimensiune | 38 mm |
| Tip corp | Fixat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare senzor la rază | Cvasip-montabil la rază |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Conector tată M8, 3 pini |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M5 x 0,5 |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2,5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 50 MILLISECOND |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,007 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,938 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS505R1NBM08 |
| Unitate de măsura | Pce |





