Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS505R1NAM08 - Senzor inductiv miniatură, M5, L39mm, inox, Sn0.8mm, conector M8
324,00 Lei
267,77 Lei
în stoc
SKU
XS505R1NAM08
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, M5, L39mm, stainless, Sn0.8mm, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric M5 |
| Dimensiune | 38 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NU |
| Acceptare montaj aproape cu suprafață detector | Aproape montabil la nivelul suprafeței |
| Tip de ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conectare electrică | Conector mascul M8, 3 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA CC cu protecție suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M5 x 0,5 |
| Material față | PBT |
| Interval de detecție | > 0...2,5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| LED stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 50 MILLISECOND |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,007 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,938 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS505R1NAM08 |
| Unitate de măsura | Pce |





