Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS505R1NAL2 - Senzor inductiv miniaturalizat, M5, L31mm, inox, Sn0.8mm, cablu 2m
290,00 Lei
239,67 Lei
în stoc
SKU
XS505R1NAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, M5, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XS5 |
| Design senzor | Cilindric M5 |
| Dimensiune | 30.2 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare detector montaj quasi-îngropat | Quasi-îngropabil |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversiunea polarității |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA CC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M5 x 0.5 |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2.5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1.5 V |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere primul ciclu în sus | 50 MILLISECOND |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.037 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.438 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS505R1NAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





