Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS504R1PBM08 - Senzor inductiv miniatur, D4 netezi, L39mm, inoxidabil, Sn0.8mm, conector M8
341,00 Lei
281,82 Lei
în stoc
SKU
XS504R1PBM08
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L39mm, stainless, Sn0.8mm, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm neted |
| Dimensiune | 38 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detectorului în plan | Cvasi-montabil în plan |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Conector mascul M8, 3 pini |
| Tensiune de alimentare (Us) nominală | 12...24 V DC cu protecție contra polarității inverse |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție de suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material front | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2,5 mm |
| Curs diferențial | 1...20 % din Sr |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Delay prima pornire | 50 MILISECUNDE |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,006 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,888 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS504R1PBM08 |
| Unitate de măsura | Pce |





