Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS504R1PBL2 - Senzor inductiv miniaturizat, D4 plan, L31mm, inoxidabil, Sn0.8mm, cablu 2m
303,00 Lei
250,41 Lei
în stoc
SKU
XS504R1PBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm simplu |
| Dimensiune | 30,2 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare détecteur la ras | Cvasigol-montabil |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la polaritate inversă |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detectare | Frontală |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2,5 mm |
| Cursa diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,14 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație sârmă | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima pornire | 50 MILLISECOND |
| Marcare | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,033 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2,238 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS504R1PBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





