Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS504R1PAM08 - Senzor inductiv miniaturizat, D4 neted, L39mm, inox, Sn0.8mm, conector M8
325,00 Lei
268,60 Lei
în stoc
SKU
XS504R1PAM08
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L39mm, stainless, Sn0.8mm, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Nume serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm neted |
| Dimensiune | 38 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare flush detector | Quasi flush montabil |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conectare electrică | Conector mascul M8, 3 pini |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție contra supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2,5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 50 MILLISECOND |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,006 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,888 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS504R1PAM08 |
| Unitate de măsura | Pce |





