Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS504R1NBL2 - Senzor inductiv miniaturizat, D4 plan, L31mm, inox, Sn0.8mm, cablu 2m
308,00 Lei
254,55 Lei
în stoc
SKU
XS504R1NBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm fără filet |
| Dimensiune | 30.2 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare detectorului cu montaj plin | Cvasiplin montabil |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material frontal | PBT |
| Interval de detecție | > 0...2.5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere tensiune | <1.5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere ascensiune inițială | 50 MILLISECOND |
| Marcare | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.033 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 50 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 2.238 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS504R1NBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





