Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS504R1NAL2 - Senzor inductiv miniatură, D4 neted, L31mm, inox, Sn0.8mm, cablu 2m
295,00 Lei
243,80 Lei
în stoc
SKU
XS504R1NAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, D4 plain, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric Ø 4 mm plan |
| Dimensiune | 30,2 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detectorului la floare | Cvasi-montabil la floare |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la polaritate inversă |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Domeniu de detecție | > 0...2,5 mm |
| Cursă diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,14 mm² |
| LED de stare | Stare de ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,5 V |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 50 MILLISECOND |
| Marcaj | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,033 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2,238 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS504R1NAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





