Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P30MA230L01C - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M30, L62mm, PPS, Sn15mm, 24...240VAC/DC, DIN 0.15 m
569,00 Lei
470,25 Lei
în stoc
SKU
XS4P30MA230L01C
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M30, L62mm, PPS, Sn15mm, 24...240VAC/DC, DIN 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 62 mm |
| Tip corp | Fixat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 conductoare |
| Funcție ieșire discret | 1 NO |
| Acceptare montaj plan detector | Nu este montabil plan |
| Material | Plastic |
| Conectare electrică | Conector mascul DIN 43650A, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Tip circuit de ieșire | AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA DC, 5...300 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conformă cu IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material frontal | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 2 x 0.34 mm² |
| Curent rezidual | 0.6 mA stare deschisă |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație conductă | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 1000 Hz DC, <= 25 Hz AC |
| Cădere de tensiune | <5.5 V (închis) |
| Întârziere inițială sus | 40 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.2 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conformă cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conformă cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.108 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.674 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.124 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P30MA230L01C |
| Unitate de măsura | Pce |





