Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M30, L62mm, PPS, Sn15mm, 24...240VAC/DC, cablu 2 m
439,00 Lei
362,81 Lei
în stoc
SKU
XS4P30MA230
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M30, L62mm, PPS, Sn15mm, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | General purpose |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 62 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 conductoare |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare flush a detectorului | Non flush mountable |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Tip circuit de ieșire | AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA DC, 5...300 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Cursă diferențială | 1...15 % de Sr |
| Compoziție cablu | 2 x 0,34 mm² |
| Curent rezidual | 0,6 mA stare deschisă |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutare | <= 1000 Hz DC, <= 25 Hz AC |
| Cădere de tensiune | <5,5 V (închis) |
| Delay inițial sus | 40 MILLISECOND |
| Delay răspuns | 0,2 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Delay recuperare | 0,4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13,4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4,1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,124 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,968 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4,1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13,4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,14 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P30MA230 |
| Unitate de măsura | Pce |





