Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M30, L53mm, PBT, Sn15mm, 24...48 VDC, cablu 2 m
601,00 Lei
496,69 Lei
în stoc
SKU
XS4P30AB110
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M30, L53mm, PBT, Sn15mm, 24...48 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Application |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Tip circuit electric | Ieșire analogică |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 53 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Acceptare montare aparatului de detecție | Nu poate fi montat la nivelul suprafeței |
| Material | Plastic |
| Gamă ieșire analogică | 0...10 V |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24...48 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform cu IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | PPS |
| Rază de detectare | 8...15 mm |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie repetabilitate | <= 3% of Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutare | <= 300 Hz |
| Deriva curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 4 mA în gol |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 12.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.127 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.08 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.143 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P30AB110 |
| Unitate de măsura | Pce |





