Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18PB370D - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M18, L70mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, M12
349,00 Lei
288,43 Lei
în stoc
SKU
XS4P18PB370D
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L70mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 70 mm |
| Tip corp | Stabil |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detector flush | Nu este montabil flush |
| Tip de ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material învelitoare | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 2000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Întârziere primul pornit | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.15 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.35 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.05 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.975 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 8.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 7.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.05 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18PB370D |
| Unitate de măsura | Pce |





