Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18PA370L1 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M18, L62mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, cablu 5 m
325,00 Lei
268,60 Lei
în stoc
SKU
XS4P18PA370L1
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L62mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 62 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detectorului în plan | Nemontabil în plan |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...48 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA CC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolare dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material front | PPS |
| Rază de detectare | > 4...8 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % de Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 2000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Întârziere sus inițial | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.15 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.35 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.162 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.245 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 25 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 20 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.183 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18PA370L1 |
| Unitate de măsura | Pce |





