Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18AB110L1 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 24...48 VDC, cablu 5 m
587,00 Lei
485,12 Lei
în stoc
SKU
XS4P18AB110L1
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 24...48 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Mărime | 41 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Acceptare detectorului cu montare plană | Nu se poate monta plan |
| Material | Plastic |
| Interval de ieșire analogică | 0...10 V |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...48 V CC |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Domeniu de detectare | > 4...8 mm |
| Eroare de liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie de repetare | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Material izolație sârmă | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 500 Hz |
| Derivă curent de ieșire | 10 PROCENT |
| Consum de curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3,7 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 12,4 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 13,3 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0,159 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 2,535 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13,2 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 3 | 6,7 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 3 | 9,5 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 3 | 0,18 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18AB110L1 |
| Unitate de măsura | Pce |





