Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12PC410D - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L48mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, M12
286,00 Lei
236,36 Lei
în stoc
SKU
XS4P12PC410D
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L48mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 48 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO + 1 NC |
| Acceptare montare detectorului la nivel | Nu este montabil la nivel |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 conform cu IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detectare | > 2.5...4 mm |
| Diferență de curs | 1...15 % din Sr |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație conductor | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.1 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.1 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.026 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.342 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Numărul de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.026 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12PC410D |
| Unitate de măsura | Pce |





