Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12PB340 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L35mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, cablu 2 m
255,00 Lei
210,74 Lei
în stoc
SKU
XS4P12PB340
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L35mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | General purpose |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 35 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare flush a detectorului | Nu acceptă montare flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA CC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolare dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Cursă diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.1 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.1 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.083 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachetul 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.128 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.082 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12PB340 |
| Unitate de măsura | Pce |





