Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12PA340D - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L48mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, M12
268,00 Lei
221,49 Lei
în stoc
SKU
XS4P12PA340D
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L48mm, PPS, Sn4mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 48 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare detectorului la ras | Nu se poate monta la ras |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Conector masculin M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Interval de detecție | > 2.5...4 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.1 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.1 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.014 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.503 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 9.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.023 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12PA340D |
| Unitate de măsura | Pce |





