Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L52mm, PPS, Sn4mm, 24...240VAC/DC, M12 0.8 m
388,00 Lei
320,66 Lei
în stoc
SKU
XS4P12MA230LD
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L52mm, PPS, Sn4mm, 24...240VAC/DC, M12 0.8 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS4 |
| Denumire serie | Uz general |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material carcasă | PPS |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Conexiune electrică | Conector masculin M12 la distanță, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Tip carcasă | Fix |
| Tehnică de cablare | 2 conductoare |
| Dimensiune | 52 mm |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Acceptanță montaj de nivel detector | Nu poate fi montat de nivel |
| Material față | PPS |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
| Tip circuit ieșire | AC/DC |
| Răspuns întârziat | 0.2 MILLISECOND |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA AC/DC |
Complementar
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Marcaj | CE |
| Față de detecție | Frontală |
| Cădere de tensiune | <5.5 V (închis) |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Deplasament diferențial | 1...15 % din Sr |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pe 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Frecvență de comutare | <= 25 Hz AC, <= 3000 Hz DC |
| Întârziere inițială în sus | 40 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.2 MILLISECOND |
| Curent rezidual | 0.6 mA stare deschisă |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.074 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr de unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.19 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 8.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.074 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12MA230LD |
| Unitate de măsura | Pce |





