Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12MA230K - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L61mm, PPS, Sn4mm, 24...240VAC/DC, 1/2"
411,00 Lei
339,67 Lei
în stoc
SKU
XS4P12MA230K
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L61mm, PPS, Sn4mm, 24...240VAC/DC, 1/2"
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 61 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare flush a detectorului | Nu este montabil flush |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Conector mascul 1/2"20 UNF, 3 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Tip circuit ieșire | AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA AC/DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Diferență de curs | 1...15 % de Sr |
| Curent rezidual | 0.6 mA stare deschis |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 25 Hz AC, <= 3000 Hz DC |
| Cădere de tensiune | <5.5 V (închis) |
| Întârziere prima ridicare | 40 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.2 MILISECUNDĂ |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.2 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.027 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.808 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 1.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.027 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12MA230K |
| Unitate de măsura | Pce |





