Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P12AB110 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M12, L50mm, PBT, Sn4mm, 24...48 VDC, cablu 2 m
548,00 Lei
452,89 Lei
în stoc
SKU
XS4P12AB110
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M12, L50mm, PBT, Sn4mm, 24...48 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip de senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Tip de circuit electric | Ieșire analogică |
| Denumirea senzorului | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 54 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detector fluxă | Nu poate fi montat fluxă |
| Material | Plastic |
| Gamă ieșire analogică | 0...10 V |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...48 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 1500 Hz |
| Derivă curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 2.9 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 13.9 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 14.1 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.072 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 15 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.884 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 3 | 22 |
| Înălțime ambalaj 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 1.904 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P12AB110 |
| Unitate de măsura | Pce |





