Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS2M12AB120 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS2 M12, L50mm, alamă, Sn4mm, DC, cablu 2 m
493,00 Lei
407,44 Lei
în stoc
SKU
XS2M12AB120
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M12, L50mm, brass, Sn4mm, DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumirea senzorului | XS2 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 54 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Acceptare montare cu detector la floare | Nu se poate monta cu detector la floare |
| Material | Metalic |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă placat cu nichel |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Frecvență de comutare | <= 1500 Hz |
| Deriv curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum de curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 0.41 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 0.94 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.103 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.103 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS2M12AB120 |
| Unitate de măsura | Pce |





