Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS218AAPAL10 - Senzor de proximitate inductiv XS, senzor inductiv XS2 M18, L60mm, PPS, Sn12mm, 12...48 VDC, cablu 10 m
285,00 Lei
235,54 Lei
în stoc
SKU
XS218AAPAL10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS2 M18, L60mm, PPS, Sn12mm, 12...48 VDC, cable 10 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XS2 |
| Aplicația dispozitivului | Alimente și băuturi |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 60 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptanță montare cu detector flush | Nu este montabil flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conectare electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529, IP69K în conformitate cu DIN 40050 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detectare | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 1000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.3 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.7 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalare 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalare 1 | 1 |
| Înălțime ambalare 1 | 0.18 CENTIMETER |
| Lățime ambalare 1 | 0.18 CENTIMETER |
| Lungime ambalare 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate ambalare 1 | 0.294 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalare 2 | S02 |
| Număr unități în ambalare 2 | 14 |
| Înălțime ambalare 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalare 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalare 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalare 2 | 4.571 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalare 3 | CAR |
| Număr unități în ambalare 3 | 1 |
| Înălțime ambalare 3 | 0.1 CENTIMETER |
| Lățime ambalare 3 | 6 CENTIMETER |
| Lungime ambalare 3 | 0.1 CENTIMETER |
| Greutate ambalare 3 | 0.294 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS218AAPAL10 |
| Unitate de măsura | Pce |





