Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS1M30AB120SB4 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS1 M30, L50mm, alamă, Sn10mm, 12...24 VDC, cablu 5 m
666,00 Lei
550,41 Lei
în stoc
SKU
XS1M30AB120SB4
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS1 M30, L50mm, brass, Sn10mm, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XS1 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 54 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Acceptare detectare cu montaj flush | Montabil flush |
| Material | Metalic |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel-placat |
|---|---|
| Față de detecție | Frontal |
| Tip filet | M30 x 1,5 |
| Material front | PPS |
| Interval de detectare | 8...15 mm |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Material izolație sârmă | PVC |
| Frecvență comutare | <= 300 Hz |
| Consum curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13,2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,258 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachetul 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,96 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS1M30AB120SB4 |
| Unitate de măsura | Pce |





