Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS1M12AB120L1 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS1 M12, L50mm, alamă, Sn2mm, 12...24 VDC, cablu 5 m
582,00 Lei
480,99 Lei
în stoc
SKU
XS1M12AB120L1
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS1 M12, L50mm, brass, Sn2mm, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS1 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 54 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de conectare | 2 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj cu detecție pe față | Montabil flush |
| Material | Metalic |
| Domeniu ieșire analogică | 4...20 mA |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă placat cu nichel |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | PPS |
| Domeniu detecție | > 0...2,5 mm |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Material izolație conductor | PVC |
| Frecvență comutație | <= 1500 Hz |
| Derivă curent ieșire | 10 PROCENT |
| Consum curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6,6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,255 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 5 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,5 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 9,4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6,6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,255 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS1M12AB120L1 |
| Unitate de măsura | Pce |





