Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS130BHPAL5 - senzor inductiv XS1 M30, L57mm, alamă, Sn15mm, 12..24VDC, cablu 5m
177,00 Lei
146,28 Lei
în stoc
SKU
XS130BHPAL5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
inductive sensor XS1 M30, L57mm, brass, Sn15mm, 12..24VDC, cable 5m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Numele seriei | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Numele senzorului | XS1 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 57 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montaj detector cu înflorire | Montabil cu înflorire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție împotriva suprasarcinii și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă placată cu nichel |
|---|---|
| Filet ISO | M30 x 1.5 |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație conductor | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 200 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere sus inițial | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.6 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 28 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.1995 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 36 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 7.596 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 28 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.225 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS130BHPAL5 |
| Unitate de măsura | Pce |





