Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS130BHNAL2 - senzor inductiv XS1 M30, L57mm, alamă, Sn15mm, 12..24VDC, cablu 2m
159,00 Lei
131,40 Lei
în stoc
SKU
XS130BHNAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
inductive sensor XS1 M30, L57mm, brass, Sn15mm, 12..24VDC, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Scop general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS1 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 57 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare flush detector | Montabil flush |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Filet ISO | M30 x 1.5 |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 200 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere sus inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.6 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 3.2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 28 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.1995 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 36 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 7.596 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | P06 |
| Număr unități în ambalaj 3 | 576 |
| Înălțime ambalaj 3 | 70 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 60 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 126.536 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS130BHNAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





