Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS130B3PCL2 - senzor inductiv XS1 M30, PNP ND+NÎ, Flush, Sn15mm, 12..24VDC, cablu 2 m
314,00 Lei
259,50 Lei
în stoc
SKU
XS130B3PCL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
inductive sensor XS1 M30, PNP NO+NC, Flush, Sn15mm, 12..24VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS1 |
| Aplicație dispozitiv | Echipamente mobile |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 45 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 4 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO + 1 NC |
| Acceptare montare plană detector | Montabil în plan |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conectare electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 200 mA cu protecție suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 conform IEC 60529, IP65 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelajă |
|---|---|
| Față detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % de Sr |
| Compoziție cablu | 4 x 0.22 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutare | <= 500 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.3 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.7 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA E2 UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 11.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.169 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.09 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.177 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS130B3PCL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





