Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS130B3PBM12 - senzor inductiv XS1 M30, L55mm, alamă, Sn15mm, 12..24VDC, M12
214,00 Lei
176,86 Lei
în stoc
SKU
XS130B3PBM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
inductive sensor XS1 M30, L55mm, brass, Sn15mm, 12..24VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS1 |
| Aplicație dispozitiv | Echipament mobil |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 55 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj cu detector ingropat | Montabil la ras |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la supraîncărcare și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529, IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă placat cu nichel |
|---|---|
| Față detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | PPS |
| Rază detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutare | <= 500 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere la pornire | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.6 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 1.4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA E2 UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn timp 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.118 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 9.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 6.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 4.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.126 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.084 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS130B3PBM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





