Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - presostat vid XMLA -1 bar - scală fixă 1 prag - 1 C/O
1.000,00 Lei
826,45 Lei
în stoc
SKU
XMLAM01V2S12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
vacuum switch XMLA -1 bar - fixed scale 1 threshold - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanicRomanian |
| Tipul senzorului de presiune | Senzor de vid electromecanicRomanian |
| Denumire scurtă dispozitiv | XMLA |
| Fluid controlat | Aer (0-70 °C), apă dulce (0-70 °C), ulei hidraulic (0-70 °C) |
| Tipul de conexiune fluid | G 1/4 (feminin) conforming to ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
| Calibru AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presa etanșă 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Tipul de funcționare presostat | Detecția unui singur prag |
| Tipul circuitului electric | Circuit de control |
| Tipul scării | Diferențial fix |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L cauciuc nitril aliaj zinc |
| Material carcasă | Aliaj zinc |
Complementar
| Tip bloc terminal | 4 borne |
|---|---|
| Viteza de funcționare | 120 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Acțiune instantanee |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între borne | 25 mOhm conforming to IEC 255-7 category 3, 25 mOhm conforming to NF C 93-050 method A |
| Reglare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | BV CCC CSA LROS (Lloyds register of shipping) UL |
| Tratament protector | Versiunea standard TC |
| Poziție funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn conforming to IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn conforming to IEC 60068-2-27 |
| Clasa protecție șoc electric | Class I conforming to IEC 1140, class I conforming to IEC 536, class I conforming to NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conforming to IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 12.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.75 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr de unități în ambalaj 2 | 13 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 10.205 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLAM01V2S12 |
| Unitate de măsura | Pce |





