Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLA160D2S13 - presostat XMLA 160 bar - scală fixă 1 prag - 1 C/O
793,00 Lei
655,37 Lei
în stoc
SKU
XMLA160D2S13
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLA 160 bar - fixed scale 1 threshold - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de presiune XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanicesc |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecanicesc |
| Nume scurt dispozitiv | XMLA |
| Fluid controlat | Ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | 1/4" - 18 NPTF (feminin) |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
| Ecartament AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Manșon de cablare 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Tip de funcționare presostat | Detectare prag unic |
| Tip circuit electric | Circuit de comandă |
| Tip scală | Diferențial fix |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator presiune | Piston |
| Materiale în contact cu fluidul | Alamă FPM, FKM PTFE oțel |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc de terminale | 4 terminale |
|---|---|
| Rata de funcționare | 60 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Acțiune instantanee |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între terminale | 25 mOhm în conformitate cu IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm în conformitate cu NF C 93-050 metoda A |
| Reglaj | Extern |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | BV CCC CSA LROS (Lloyds register of shipping) UL |
| Tratament de protecție | Versiune standard TC |
| Poziție de funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn în conformitate cu IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Clasă de protecție la șoc electric | Clasa I în conformitate cu IEC 1140, clasa I în conformitate cu IEC 536, clasa I în conformitate cu NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 12.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.745 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachetul 2 | 13 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 10 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 12.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.745 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLA160D2S13 |
| Unitate de măsura | Pce |





