Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Comutator de siguranță RFID miniaturizat, funcție de asociere de 3 ori activată, model unic, 5 pini, cablu 5m
644,00 Lei
532,23 Lei
în stoc
SKU
XCSRM30L05
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature Safety RFID switch, 3-time pairing enabled, single model, 5-pin, 5m cable
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety switches XCS |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Preventa RFID safety switch |
| Denumire componentă | XCSRM |
Complementar
| Design | Miniatură |
|---|---|
| Dimensiune | Comutator: 42 x 28,5 x 18 mm actuator: 42 x 28,5 x 18 mm |
| Material | Plastic |
| Tip de etaj de ieșire | Solid-state, PNP |
| Ieșiri de siguranță | 2 NO |
| Semnalizare locală | Green, yellow and red 1 multi-colour LED |
| [Ue] tensiune operațională nominală | 24 V DC (- 20...20 %) SELV or PELV conforming to IEC 60204-1 |
| Tip de protecție | Protecție împotriva scurtcircuitului |
| Capacitate de comutare în mA | 300 mA |
| Frecvență de comutare | <= 1 Hz |
| Timp de răspuns | <55 ms +12 ms per switch in daisy-chain (Risk time according to IEC 60947-5-3) |
| Cuplu de strângere | 0.8...1.2 N.m |
| Standarde | IEC 60947-5-2 IEC 60947-5-3 ISO 14119 |
| Certificări produs | Ecolab TÜV |
| Marcaj | CE TÜV UKCA |
| Nivel de siguranță | SIL 3 conforming to IEC 61508 SILCL 3 conforming to IEC 62061 PL = e conforming to ISO 13849-1 category 4 conforming to ISO 13849-1 |
| Date de fiabilitate în siguranță | PFHd = 2.62E-9 1/h conforming to IEC 62061 PFHd = 2.62E-9 1/h conforming to ISO 13849-1 |
| Rezistență la vibrații | +/- 1 mm (f= 10-55Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn for 11ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Clasă de protecție împotriva șocului electric | Class III conforming to IEC 61140 |
| Grad de protecție IP | IP65 conforming to IEC 60529 IP67 conforming to IEC 60529 IP69K conforming to DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 18 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.332 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 8 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.171 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCSRM30L05 |
| Unitate de măsura | Pce |





