Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Limitator de cursă, Limitatoare de cursă XC Standard, XCKML, tijă finală metalică, 2x(1NÎ+1NA), acțiune rapidă, Pg13
625,00 Lei
516,53 Lei
în stoc
SKU
XCKML110
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, Limit switches XC Standard, XCKML, metal end plunger, 2x(1NC+1NO), snap action, Pg13
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limit switches XC Standard |
|---|---|
| Denumirea seriei | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Nume scurt dispozitiv | XCKML |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip cap | Cap piston |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Mod de fixare | Prin carcasă |
| Mișcarea capului de acționare | Liniară |
| Tip operator | Piston metalic cu revenire prin arc |
| Tip abordare | Abordare verticală, 1 direcție |
| Intrare cablu | 3 intrări filetate pentru racord cablu Pg 13.5, diametru exterior cablu: 9-12 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 x (1 NÎ + 1 ND) |
| Operare contact | Acțiune cu decuplare brusc |
Complementar
| Acționare comutator | La capăt |
|---|---|
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, capacitate fixare: 1 x 0.34...2 x 1.5 mm² |
| Formă izolare contacte | Zb |
| Deschidere pozitivă | Cu |
| Acuratețe repetabilitate | 0.1 mm la punctele de declanșare cu 1 milion cicluri de funcționare |
| Rezistență între borne | 25 MOhm conform IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (13-14)ND (21-22)NÎ |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK05 conform IEC 62262 |
| Clasă protecție șoc electric | Class I conform IEC 61140, Class I conform NF C 20-030 |
| Tratament protector | TC |
| Standarde | CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
| Certificări produs | CSA UL |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 12 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.422 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 8.897 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKML110 |
| Unitate de măsura | Pce |





