Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XCKJ11635 - Limitator de cursă, XC Standard, XCKJ, piston metalic lateral, 1C/O, acțiune instantanee, Pg13
1.018,00 Lei
841,32 Lei
în stoc
SKU
XCKJ11635
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, XC Standard, XCKJ, metal side plunger, 1C/O, snap action, Pg13
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limit switches XC Standard |
|---|---|
| Nume serie | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Denumire scurtă dispozitiv | XCKJ |
| Design senzor | - |
| Tip carcasă | Carcasă cu conector |
| Tip cap | Cap piston |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod fixare | Pe carcasă |
| Mișcarea capului de operare | Liniară |
| Tip operator | Piston lateral cu revenire prin resort, metalic |
| Tip de abordare | Abordare verticală, 1 direcție |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru clemă de cablu Pg 13.5, diametru exterior cablu: 9-12 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Operare contacte | Acțiune instantanee |
Complementar
| Acționare comutator | La capăt |
|---|---|
| Formă izolaţie contacte | Zb |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, capacitate strângere: 1 x 0.75...2 x 1.5 mm² |
| Deschidere pozitivă | Fără |
| Precizie repetare | 0.1 mm la punctele de declanșare cu 1 milion cicluri de operare |
| Rezistență între borne | 25 MOhm conform IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr.1 | (11-12)NÎ (13-14)NO |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK07 conform IEC 62262 |
| Categorie supratensiune | Class I conform IEC 61140, class I conform NF C 20-030 |
| Tratament protectiv | TH |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CENELEC EN 50041 CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 11.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 36.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.44 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 4 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6.473 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 11.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 36.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 1.44 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKJ11635 |
| Unitate de măsura | Pce |





