Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XCKJ105613H29TK - Limitator de cursă, XC Standard, XCKJ, pârghie din bară rotundă termoplastică 6 mm, 1NÎ+1 ND, acționare instantanee, M20
802,00 Lei
662,81 Lei
în stoc
SKU
XCKJ105613H29TK
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, XC Standard, XCKJ, thermoplastic round rod lever 6 mm, 1NC+1 NO, snap, M20
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limit switches XC Standard |
|---|---|
| Nume serie | Standard format |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Nume scurt dispozitiv | XCKJ |
| Design senzor | Form D conform CENELEC EN 50041 |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip cap | Cap rotativ |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod fixare | Pe carcasă |
| Mișcarea capului de operare | Rotativă |
| Tip operator | Pară cu revenire elastică, tijă rotundă termoplastică 6 mm, L = 200 mm |
| Tip abordare | Abordare laterală, direcție programabilă 1 sau 2 |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru presetupă M20 x 1.5, diametru exterior cablu: 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 NÎ + 1 ND |
| Operare contacte | Acțiune brusc |
Complementar
| Actuation comutator | De orice parte în mișcare |
|---|---|
| Formă izolare contacte | Zb |
| Conexiune electrică | Borniere cu șurub, capacitate de strângere: 1 x 0,34...2 x 1,5 mm² |
| Deschidere pozitivă | Fără |
| Rezistență între borne | 25 MOhm conform IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (13-14)ND (21-22)NÎ |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK07 conform IEC 62262 |
| Categorie supratensiune | Class I conform IEC 61140, class I conform NF C 20-030 |
| Tratament protector | TH |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CENELEC EN 50041 CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 12.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.5 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 17.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 7.5 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKJ105613H29TK |
| Unitate de măsura | Pce |





