Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XCKJ10513A - Limitator de cursă, XC Standard, XCKJ, palan cu role din oțel, 1NÎ+1 NO, acțiune rapid, 7/8"
806,00 Lei
666,12 Lei
în stoc
SKU
XCKJ10513A
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, XC Standard, XCKJ, steel roller lever, 1NC+1 NO, snap action, 7/8"
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limitator de cursă XC Standard |
|---|---|
| Denumirea seriei | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Denumire scurtă dispozitiv | XCKJ |
| Design senzor | Form A în conformitate cu CENELEC EN 50041 |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip cap | Cap rotativ |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod de fixare | Pe carcasă |
| Mișcare cap de operare | Rotativă |
| Tip operator | Pârghie cu rolă cu arc de revenire, metalic |
| Tip abordare | Abordare laterală, direcție 1 sau 2 programabilă |
| Tip și compoziție contacte | 1 NÎ + 1 NO |
| Operare contact | Acțiune clic |
Complementar
| Declanșare comutator | De cama 30° |
|---|---|
| Formă izolație contacte | Zb |
| Conexiune electrică | Conector mascul 7/8", 5 pini |
| Deschidere pozitivă | Cu |
| Rezistență între borne | 25 MOhm în conformitate cu IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (13-14)NO (21-22)NÎ |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP66 în conformitate cu IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK07 în conformitate cu IEC 62262 |
| Categoria supratensiune | Class I în conformitate cu IEC 61140, class I în conformitate cu NF C 20-030 |
| Tratament de protecție | TH |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CENELEC EN 50041 CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 19 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.531 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 18 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 9.871 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 12.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.49 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKJ10513A |
| Unitate de măsura | Pce |





