Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE785700 - Termostat smart Tuo Wi-Fi Lite Bianco cu programare săptămânală
474,00 Lei
391,74 Lei
în stoc
SKU
VEVE785700
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat smart VEMER Tuo Wi-Fi Lite Bianco de perete, cu touch-screen, afișaj LCD iluminat albastru, programare săptămânală, alimentare 230 Vac și control prin aplicația Clima Vemer via WiFi.
VEMER Tuo Wi-Fi Lite Bianco este un termostat smart de perete cu touch-screen, modul Wi-Fi integrat și programare săptămânală, alimentat la rețea 230 Vac.
Caracteristici principale:
- Control prin touch-screen cu afișaj LCD mare iluminat albastru
- Modul Wi-Fi integrat (2.4 GHz) pentru control smart de la distanță
- Compatibil cu aplicația Clima Vemer (iOS / Android)
- Control vocal prin Amazon Alexa și Google Home
- Programare săptămânală cu rezoluție de 1 oră pentru economie de energie
- Moduri de încălzire și răcire (Vară / Iarnă)
- Reglare ON-OFF sau proporțională, histerezis 0.1 ÷ 1 °C
- Temperaturi setabile: 3 + antiîngheț + manual (interval 2 ÷ 50 °C)
- Funcție de blocare tastatură cu parolă și funcție administrator (blocare locală)
- Trecere automată oră de vară / iarnă
- Releu de ieșire 5 A @ 250 Vac, tip schimbător
- Grad de protecție IP40, clasă ErP IV
Dimensiuni: 130 x 85 x 28 mm. Necesită rețea Wi-Fi 2.4 GHz cu securitate WPA/WPA2.
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE785700 |
| Tip termostat | Smart/WiFi |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Aplicat (perete) |
| Programabil | Săptămânal |
| Tip alimentare | 230 V AC |
| Tensiune de alimentare | 230 Vac (-10% ÷ +10%) |
| Frecvența de alimentare | 50 / 60 Hz |
| Tipul de contact | Heat exchange (SPDT) |
| Curent alternativ | 5 A @ 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 |
| Amplasare sondă | Internă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C |
| Temperatura maximă | 50 °C |
| Conectivitate | WiFi 2.4 GHz |
| Asistent vocal | Alexa, Google Home |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | Backlit LCD touch-screen |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Clasă ErP | IV |





