Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE160800 - Contor de ore HMD-024 montaj pe șină DIN 24 Vac modul 2-DIN
116,00 Lei
95,87 Lei
în stoc
SKU
VEVE160800
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Contor de ore VEMER HMD-024 cu montaj pe șină DIN, modul 2-DIN, alimentare 24 Vac, contor electromecanic cu 5+2 cifre, rezoluție 1/100 h, protecție frontală IP40.
VEMER HMD-024 este un contor de ore cu montaj pe șină DIN, în carcasă modul 2-DIN, alimentat la 24 Vac.
Contor frontal
Pe partea frontală a dispozitivului se află un contor electromecanic cu 5 cifre + 2 zecimale (4 mm), cu rezoluție 1/100 h și o numărătoare maximă de 100000 de ore.
- Alimentare: 24 Vac (-10% ÷ +10%)
- Frecvență: 50 Hz
- Absorbție: 8 mA
- Contor: 5 + 2 cifre, dimensiune cifră 4 mm
- Rezoluție: 1/100 h
- Numărătoare maximă: 100000 h
- Montaj: șină DIN, modul 2-DIN
- Grad de protecție: IP40 (frontal), IP20 (borne)
- Temperatură de funcționare: -25 ÷ 70 °C
- Temperatură de depozitare: -40 ÷ 70 °C
- Umiditate relativă: max. 80% la 25 °C
- Dimensiuni: 85 x 36 x 55 mm (Î x L x A)
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE160800 |
| Montaj | DIN rail |
| Tip alimentare | 24 V AC/DC |
| Tensiune de alimentare | 24 Vac (-10% ÷ +10%) |
| Frecvența de alimentare | 50 Hz |
| Temperatura minimă | -25 °C |
| Temperatura maximă | 70 °C |
| Conectivitate | Cablat (fără) |
| Asistent vocal | Niciunul |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | Electromechanical counter 5+2 digits, 4 mm |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | -25 ÷ 70 °C |





