Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE458600 - Termostat electronic Aros încastrat cu touch-screen și alimentare cu baterii
306,00 Lei
252,89 Lei
în stoc
SKU
VEVE458600
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat electronic VEMER Aros VE458600 încastrat, cu tastatură touch-screen, LCD iluminat albastru, alimentare cu baterii (2x AAA), intrare digitală pentru sondă externă și blocare tastatură.
Termostatul VEMER Aros VE458600 este un termostat electronic încastrat cu tastatură touch-screen și alimentare cu baterii, conceput pentru controlul instalațiilor de încălzire sau răcire în medii rezidențiale și comerciale.
- Afișaj: LCD iluminat cu lumină de fundal albastră
- Comandă: tastatură touch-screen cu două pictograme
- Alimentare: 2 x baterii AAA alcaline 1,5 V (autonomie 12 luni)
- Interval de setare a temperaturii: 2 ÷ 50 °C (antiîngheț 1 ÷ 50 °C)
- Histerezis: 0,1 ÷ 1 °C, reglare ON-OFF sau proporțională
- Moduri de funcționare: Vară / Iarnă
- Ieșire releu: 5 A la 250 Vac
- Intrare digitală: pentru sondă externă X.Temp (VN883500) sau reducere setpoint cu 3 °C
- Blocare tastatură cu parolă pentru instalații publice
- Grad de protecție: IP40
- Dimensiuni: 50 x 72 x 53 mm
Produsul include rame de montaj și panouri frontale albe și gri antracit, cu panou opțional Fr.Aros argintiu și kit ClicKON pentru adaptarea la gama BTicino Living Now®.
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE458600 |
| Tip termostat | Electronic |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Încastrat (doză) |
| Programabil | Neprogramabil |
| Tip alimentare | Baterii AAA |
| Tensiune de alimentare | 3 Vdc (2 x AAA 1.5 V) |
| Tipul de contact | Relay |
| Curent alternativ | 5 A at 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 |
| Amplasare sondă | Internă + externă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C (antifreeze 1 °C) |
| Temperatura maximă | 50 °C |
| Conectivitate | Cablat (fără) |
| Asistent vocal | Niciunul |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | Backlit LCD touch-screen |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Timp rezervă | 12 months battery autonomy |
| Clasă ErP | IV |





