Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat KTS 111 120-250V AC IP20 [41 x 60 x 33]
75,00 Lei
61,98 Lei
în stoc
SKU
SG11101901
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat (pornire ventilator) KTS 111, +14...+122°F, 1NO
Termostat (pornire ventilator) KTS 111, +14...+122°F, 1NO; IP20 (echivalent _ 01143.9-00)
| Cod articol producător | 11101.9-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823400317 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321080 |
| Tensiune alimentare AC | 120-250 V |
| Tensiune alimentare DC | 24-72 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 41 x 60 x 33 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/kts-111
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823400317 |
| Înăltimea dispozitivului | 33 mm |
| Lațimea dispozitivului | 41 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 60 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-250 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-72 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11101.9-01 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





