Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor DCR 030 [12 x 3000 x 13]
339,00 Lei
280,17 Lei
în stoc
SKU
SG267126
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Senzor extern pentru DCR 030/130, L3m
Senzor extern pentru DCR 030/130, lungime 3m
| Cod articol producător | 267126 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823474301 |
| Cod ETIM | EC002994 |
| Cod CN | 90328900 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 12 x 3000 x 13 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dcr-030
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823474301 |
| Înăltimea dispozitivului | 13 mm |
| Lațimea dispozitivului | 12 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 3000 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 267126 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





