Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire LPS 164 20W 120-240V AC IP20 [25 x 76 x 60]
161,00 Lei
133,06 Lei
în stoc
SKU
SG16401000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire LPS 164, AC/DC 110-250V, 20W, cablu 300mm
Rezistenta incalzire LPS 164, AC/DC 110-250V, 20W; IP20; fixare pe sina; cablu 300mm
| Cod articol producător | 16401.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823477821 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 120-240 V |
| Tensiune alimentare DC | 120-240 V |
| Putere | 20 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 25 x 76 x 60 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/lps-164
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 60 mm |
| Lațimea dispozitivului | 25 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 76 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-240 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 120-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 20 W |
| EAN code | 4251823477821 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 16401.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





