Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire LP 165 60W 120-240V AC IP20 [42 x 121 x 107]
307,00 Lei
253,72 Lei
în stoc
SKU
SG16501000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire LP 165, AC/DC 110-250V, 60W
Rezistenta incalzire LP 165, AC/DC 110-250V, 60W; IP20; fixare pe sina
| Cod articol producător | 16501.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823477708 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 120-240 V |
| Tensiune alimentare DC | 120-240 V |
| Putere | 60 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 42 x 121 x 107 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/lp-165
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 107 mm |
| Lațimea dispozitivului | 42 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 121 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-240 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 120-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 60 W |
| EAN code | 4251823477708 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 16501.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





