Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire HVI 030 600W 230-240V AC IP20 [127 x 45 x 169]
806,00 Lei
666,12 Lei
în stoc
SKU
SG03073000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire HVI 030 600W 230VAC touch-safe
Rezistenta incalzire HVI 030 600W 230VAC IP20 fixare pe sina touch-safe
| Cod articol producător | 03073.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823461851 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 600 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 127 x 45 x 169 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hvi-030
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 169 mm |
| Lațimea dispozitivului | 127 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 45 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 600 W |
| EAN code | 4251823461851 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03073.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





