Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire HV 031 100W 230-240V AC IP20 [80 x 22 x 112]
538,00 Lei
444,63 Lei
în stoc
SKU
SG03100000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire HV 031 100W 230VAC
Rezistenta incalzire HV 031 100W 230VAC IP20 fixare pe sina
| Cod articol producător | 03100.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823462353 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 100 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 80 x 22 x 112 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hv-031
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 112 mm |
| Lațimea dispozitivului | 80 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 22 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 100 W |
| EAN code | 4251823462353 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03100.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





