Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire HGK 047 30W 12-30V AC IP44 [25 x 70 x 50]
193,00 Lei
159,50 Lei
în stoc
SKU
SG04716000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire HGK 047 30W 12-30AC/DC
Rezistenta incalzire HGK 047 30W 12-30AC/DC IP44 fixare pe sina
| Cod articol producător | 04716.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823465750 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 12-30 V |
| Tensiune alimentare DC | 12-30 V |
| Putere | 30 W |
| Grad de protecție | IP44 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 25 x 70 x 50 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hgk-047
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 50 mm |
| Lațimea dispozitivului | 25 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 70 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 12-30 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 12-30 V |
| Consum de putere maxim in W | 30 W |
| EAN code | 4251823465750 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 04716.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





