Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire HG 140 75W 12-30V AC IP20 [70 x 140 x 60]
372,00 Lei
307,44 Lei
în stoc
SKU
SG14014000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire HG 140 75W 12-30AC/DC
Rezistenta incalzire HG 140 75W 12-30AC/DC IP20 fixare pe sina
| Cod articol producător | 14014.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823472529 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 12-30 V |
| Tensiune alimentare DC | 12-30 V |
| Putere | 75 W |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 70 x 140 x 60 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/hg-140
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 60 mm |
| Lațimea dispozitivului | 70 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 140 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 12-30 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 12-30 V |
| Consum de putere maxim in W | 75 W |
| EAN code | 4251823472529 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 14014.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





